Keila-Joa lossi külastus (Keila-Joa)

10.09.2022   13:00
Pargi allee 5, Keila-Joa alevik

Ringkäik lossis, jalutuskäik pargis ja mõisa esimeste omanike Benckendorffide ja Volkonskide perekonnakalmistu külastus avavad meile tundmatuid lehekülgi meie ajaloost ja kultuurist.

Schloss Fall ehk Keila-Joa loss ja kosk, mille kohal see kõrgub, on Eesti elanike ja väliskülaliste lemmikpuhkepaik.

Külastuse ajal saame kuulda 19. sajandi aadlikute eluolust, millised kuulsad ajaloolised tegelased on siin viibinud, millised kunstnikud on kujutanud Eesti ainulaadset loodust, millised luuletajad on imetlenud Fall mõisat ja selle ümbrust.

Teeme fotosid mitte ainult mälestuseks, vaid ka järgnevaks interaktiivseks tunniks, kus iga osaleja saab näidata oma loomingulisi võimeid ja oskust kasutada ringkäigul saadud teavet.

  • Suhtlustase: A2, B1, B2
  • Aeg: 10.09 kell 13.00-16.00
  • Koht: kohtume lossi parklas (Pargi allee 5, Keila-Joa alevik). Soovijatele korraldatakse tasuta buss Rummust, Ämarist, Kloogalt või Paldiskist, info saadetakse registreerunutele.
  • Osalejate arv: 30

Korraldajad: Valeria Siminko ja Tatjana Tabakina
Registreerimine: (26.08 kell 9.00) https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/11437?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus

Lisainfo:

Tallinna eesti keele maja