Uudised
Prindi lehekülg
Mil moel loodetakse saada Ida-Virumaalt rohkem osalejaid lõimumise häkatonile Tallinnas?
08.11.2017

Lähemat infot saab Narva infopäeval neljapäeval, 9. novembril kell 16:00

24.-25. novembril Tallinnas toimuvale Eesti esimesele Lõimumise häkatonile ootavad korraldajad rohkesti osalejaid Ida-Virumaalt. Häkatonil hakkavad 3-5liikmelised tiimid arendama uusi ja põnevaid projekte sidusama ühiskonna loomiseks. Korraldajad usuvad, et paljud heade lahenduste pakkujad elavad Ida-Virumaal.
 

Häkatoni projektijuhi Olga Sõtniku sõnul pakuvad korraldajad Ida-Virumaa osalejatele tasuta majutust ja transporti häkatoni ajal.

„Meie eesmärk on, et Ida-Virumaalt ei jätaks ükski heade ideedega potentsiaalne osaleja tulemata. Tänu Briti Nõukogu toetusele saamegi nende häkatoni osalemise kulud katta,“ märkis Sõtnik.

Häkatonile oodatakse osalema kõiki neid, kes arvavad, et Eesti ühiskond peaks olema sidus- ehk kus erineva keele- ja kultuuritaustaga inimesed osalevad aktiivselt ühiskonnaelus ning jagavad demokraatlikke väärtusi - ning kellel on tahtmist ja pealehakkamist tulla välja oma ideedega ning need ka ellu viia.

Lisainfo häkatoni kohta ja registreerimine on avatud siin: www.integratsioon.ee/hakaton
 

Infotund Narvas leiab aset  9. novembril  Integratsiooni Sihtasutuse nõustamiskeskuses Kerese keskuses aadressil P. Kerese 3, Narva, teine korrus. Infotunnil räägivad häkatoni korraldajad lõimumisvaldkonna kõige olulisematest väljakutsetest, arengutest ning vastavad tekkinud küsimustele. 

Häkatoni korraldavad Integratsiooni Sihtasutus ja kultuuriministeerium.
 

Infopäevale registreerimine ja lisainfo: olga.sotnik@kul.ee.
 

Registreerimine häkatonile: www.integratsioon.ee/hakaton
 

Lisainfo: Olga Sõtnik, Kultuuriministeeriumi peaspetsialist, tel 51 20962, olga.sotnik@kul.ee