17.02.2021   18:00
Zoom

Kohtume erinevate Eestis tuntud inimestega, saame põnevaid teadmisi nende elust ja tegevusvaldkonnast, küsime vastastikku küsimusi ning suhtleme eesti keeles. Osalemise eelduseks on valmidus küsida küsimusi vastavalt eelnevale taustauuringule külalise kohta, aktiivselt kuulata ning ise küsimustele vastata. 

Meie esimene külaline on Alissija-Elisabet Jevtjukova, kes otsides oma kohta maailmas, võttis ette hullumeelse eksperimendi. 2017. aastal kuulutas Kinoteater välja töökonkursi, et leida inimene, kes poleks varem teatris käinud ning vaataks ära kõik 2018. aastal loodud teatrilavastused! 450 kandidaadi seast leiti Alissija-Elisabet, rätsepaharidusega Valga tüdruk venekeelsest perekonnast. Umbes 200 etenduse äravaatamise katsumusest sündis dokumentaalfilm „Aasta täis draamat“, mille režissööriks on Marta Pulk. See oli inspireeriv lugu sellest, et vahel piisab ainult väikesest juhusest, et kogu elu suunda muudaks.

Tähelepanu! Antud kohtumiste formaat näeb ette, et iga osaleja tutvuks selle projekti taustaga ja valmistaks küsimused ette, et kohtumise käigus esitada need külalisele.
http://eksperiment.kinoteater.ee/eksperimendist/

Additional information:

Narva eesti keele maja