KU-КУ Õpitubade KAVA: Tallinn

28.03.2020 Tallinna Lauluväljak

 

Kell 10.30 ja 13.30

„Keelekohvik“. Keelekohvikus keskendutakse rääkimisele ja kõnest arusaamise oskusele, et kasvatada endas julgust ja enesekindlust eesti keeles suhelda. Keelekohvik on välja töötatud selleks, et keeleõppe huviline saaks analüüsida ja kaardistada oma individuaalset keeleoskust.

 

Kell 10.30 ja 13.30

6 soovitust, et keeleõpe oleks TÕHUSAM“, kus Tallinna eesti keele maja õpetajad õpetavad kasutama igapäevaselt meid ümbritsevaid vahendeid ja võimalusi eesti keele õppimiseks.

 

Kell 10.30 (EST) ja 14.45 (RU)

„Keeleportaal Sõnaveeb 2020“. Eesti Keele Instituut esitleb ja õpetab kasutama keeleportaali Sõnaveeb uut versiooni ja teisi instituudis loodud keeleõppe tööriistu.

 

Kell 10.30

7 lauamängu A-taseme õppijale“, kus Multilingua keeltekooli õpetajad Ly Leedu ja Ruta Bergman tutvustavad keeleõppe võimalusi läbi lauamängude

 

Kell 11.45 ja 14.45

Õpi mängides tundma oma õpiharjumusi“, kus Tallinna eesti keele maja tutvustavad, milliste keeleõppevõtete abil saab täiendada ja parandada oma keeleoskust. Esitleme keeleõppija kalendrit ja lauamängu.

 

Kell 11.45

„Õppekomplekt „Sõnajalaõis““. Autor Mare Kitsnik tutvustab uue innovatiivse B2.1-taseme õppekomplekti "Sõnajalaõis" metoodikat ja selgitab praktiliste ülesannetega, miks keeleõpe peab olema tore ja loogiline. 

 

Kell 11.45

„Kes otsib, see leiab“, kus Multilingua keeltekooli õpetajad Ly Leedu ja Annika Bauer koostöös Rahvusraamatukoguga tutvustavad otsimismängu „Kes otsib, see leiab“. Töötuba on mõeldud pigem eesti keele õpetajatele.

 

Kell 13.30

„Õpetaja on kõikjal Sinuga! Kuidas õppida eesti keelt edukalt ja kõikjal Interneti vahendusel Skype-is?“ Interneti kaudu saab õppida kiiresti, mugavalt, lihtsalt ja piirideta. Õpitoas tutvustatakse Skype-i keeletundide ja konsultatsioonide eripära TEA Keeltekoolis algtasemel, kesktasemel ja kõrgtasemel.

 

Kell 13.30

7 lauamängu B-taseme õppijale“, kus Multilingua keeltekooli õpetajad Ly Leedu ja Ruta Bergman tutvustavad keeleõppe võimalusi läbi lauamängude.

 

Kell 14.45

Eesti keele mängulis-improvisatsiooniline kursus ЮХАН“, kus Mare Kitsnik tutuvustab praktiliselt metoodikat ja arutleb, kuidas ja miks see aitab keelt tõhusalt omandada.