KU-КУ Õpitubade KAVA: Tallinn

18.09.2021 Tallinna Lauluväljak

Kell 10.30
„Keelekohvik“. Keelekohvikus keskendutakse rääkimisele ja kõnest arusaamise oskusele, et kasvatada endas julgust ja enesekindlust eesti keeles suhelda. Keelekohvik on välja töötatud selleks, et keeleõppe huviline saaks analüüsida ja kaardistada oma individuaalset keeleoskust.
„C1 eksam - kuidas jõuda tippu?“ Autor Mall Pesti tutvustab õpikut „T nagu Tallinn“ ning annab eksamiks valmistumise nippe ja juhiseid."
„7 lauamängu A-taseme õppijale“, kus Multilingua keeltekooli õpetajad tutvustavad keeleõppe võimalusi läbi lauamängude.

Kell 10.30 (EST) ja 14.30 (RU)
„Keeleportaal Sõnaveeb 2020“. Eesti Keele Instituut esitleb ja õpetab kasutama keeleportaali Sõnaveeb uut versiooni ja teisi instituudis loodud keeleõppe tööriistu.

Kell 11.45
„Õppekomplekt „Sõnajalaõis““. Autor Mare Kitsnik tutvustab uue innovatiivse B2.1-B2.2-taseme õppekomplekti "Sõnajalaõis" metoodikat ja selgitab praktiliste ülesannetega, miks keeleõpe peab olema tore ja loogiline.

Kell 11.45 (RU) ja 14.30 (ENG)
„Õpi mängides tundma oma õpiharjumusi“, kus Tallinna eesti keele maja tutvustavad, milliste keeleõppevõtete abil saab täiendada ja parandada oma keeleoskust. Esitleme keeleõppija kalendrit ja lauamängu.

Kell 13.15
„Näidistund: keeleõppes meedia, arutelud ja kaasaegsed vahendid“, kus A&E Keeltekooli õpetajad tutvustavad võimalusi keeleõppe mitmekesisust teemadel tervis, ilumaailma trendid, kaugõpe ja kaugtöö, arvuti meie elus. Soovituslik osalejate tase on B2.
„7 lauamängu B-taseme õppijale“, kus Multilingua keeltekooli õpetajad tutvustavad keeleõppe võimalusi läbi lauamängude.
„Kuidas kasutada materjali „Juhend iseseisvaks keeleõppeks““. Autor Helena Metslang tutvustab materjali metoodikat ja annab juhiseid, kuidas juhendiga töötada.
„Keelerulett“ on põgus ja muretu KOHTUMINE eesti keelega ja eesti keeles. Kohtutakse lühikeseks vestluseks väikeses grupis, vestlust juhib vestlustoa mentor ja teema selgub kohtumisel. Kohtumine toimub virtuaalses vestlustoas Zoomi keskkonnas.

Kell 14.30
„Õpik "Naljaga pooleks"“. Autorid Mare Kitsnik ja Leelo Kingisepp tutvustavad uue B1-taseme õpiku metoodikat ja selgitavad praktiliste ülesannetega, miks keeleõpe peab olema tore ja loogiline.