ARHITEKTUURIRETKED TALLINNAS – Eesti Arhitektuurimuuseum

19.11.2021   13:00
Eesti Arhitektuurimuuseum

Arhitektuuriretked on keeleõpet toetav tegevus, mis on suunatud eesti keelt õppivatele täiskasvanutele, kelle emakeel ei ole eesti keel ja kes on huvitatud arhitektuurist. Tegemist on arhitektuuri tutvustavate eestikeelsete ekskursioonidega, mida viivad läbi giidid. Osalejatel on võimalus saada teadmisi arhitektuurist ja samal ajal arendada oma eesti keele oskust keelekeskkonnas viibides.  

Arhitektuurimuuseum on oluline Eesti ehitatud ajaloo talletaja. Ekskursioonil on võimalik tutvuda 4 näitusega – püsinäitused „Elav ruum: sajand Eesti arhitektuuri“ ning „Uuri ruumi!“ ja ajutised näitused „Oasis (Irma Arribas & Erich Weiss)“ ning „Majad, mida me vajame“.

SUHTLUSTASE: B1+ 
AEG: 19. novembril kell 13.00-15.00  
KOHT: Eesti Arhitektuurimuuseum (Ahtri 2, Tallinn). Kogunemine muuseumi fuajees I korrusel
OSALEJATE ARV: 15 
REGISTREERIMINE: https://forms.gle/67BFw4amDm2jtZqw9
KONTAKTISIK: Liisi Kattago (liisi.kattago@integratsioon.ee)

NB! Registreerimine lõpeb osalejate piirarvu täitumisel või hiljemalt 17.11. Kui soovite oma osalemise tühistada, palun teatage sellest meiliaadressile airi.kartna@integratsioon.ee

Terviseinfo. Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest. Üritustel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed. Ürituste alguses toimub vastava tõendi ja isikut tõendava dokumendi kontroll. Tõendi võib esitada nii paber- kui digikujul (nt telefonist). Üritusel on kohustuslik kanda maski. 

Lisainfo:

Tallinna eesti keele maja