Filmiõhtu: "Kratt" (Jõhvis)

09.11.2021   18:00
Jõhvi kontserdimaja kino Amadeus (Pargi 40, Jõhvi)

Mitmel erineval õhtul vaatame koos huvitavaid eesti filme.

Filmiõhtud toimuvad Jõhvi kontserdimaja kinos „Amadeus“ kaks korda kuus oktoobrist detsembrini. Seansid algavad kell 18.00. Kinokava on veel kooskõlastamisel, aga saab näha selliseid filme nagu „Seltsimees laps“, „Sangarid“, „Supilinna Salaselts“, „Mehed“, „Kratt“, „Eesti matus“, „Jõulud džunglis“ või „Eia jõulud Tondikakul“. Pärast seanssi on lühike arutelu, kus igaühel on võimalus jagada oma mõtteid filmi kohta. Osalejate arv on piiratud, ca 50 inimest.

Narva eesti keele maja kutsub 09. novembril 2021 Jõhvi valla ja ümbruskonna elanikke filmiõhtule! Vaatame koos kogupere õuduskomöödiat "Kratt". https://www.youtube.com/watch?v=XISfh10QSQo. Vanemad viivad nutisõltlastest lapsed maale vanaema juurde päriseluga tutvuma. Lapsed ei viitsi tööd teha ja meisterdavad krati. Elu alevis võtab uued tuurid.

Kohtade arv piiratud. Osalemine registreerimise alusel.

 

Terviseinfo. Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest. Üritustel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed, kes esitavad vastava tõendi. Ürituste alguses toimub COVID tõendi ja isikut tõendava dokumendi kontroll. Tõendi võib esitada nii paber- kui ka digikujul (nt telefonist). Üritusel on kohustuslik kanda maski.

Lisainfo:

Narva eesti keele maja