Ida-Virumaa ettevõtete juhid ja võtmetöötajad saavad tasuta eesti ja inglise ärikeelt õppida

Ida-Virumaa ettevõtjad ja ettevõtete võtmetöötajad saavad registreeruda tasuta ärialase eesti ning inglise keele B1 taseme koolitusele. Riigihanke tulemusena korraldab keeleõpet Kersti Võlu Koolituskeskus.

Keeleõppes saab osaleda 100 Ida-Virumaa ettevõtjat ja võtmetöötajat. Mõlema keele kursus kestab 200 akadeemilist tundi. Keeleõppe lõppedes saavad osalejad tasuta sooritada õpitud keele tasemeeksami.

Kursustele lisaks toimuvad ka keeleklubi-laadsed kohtumised keelte praktiseerimiseks ja ettevõtjate omavaheliste kontaktide ning võrgustiku loomiseks. Näiteks käiakse koos kohtumistel, korraldatakse ühisüritusi, külastatakse maakondlikke arenduskeskusi ja teisi Eesti ettevõtteid. 

Keeleõpe toimub rühmades Narvas, Sillamäel ja Jõhvis. Palume huvilistel pöörduda otse keeleõppe korraldaja Kersti Võlu Koolituskeskusesse kirjutades e-postile [email protected] või helistades numbritel 555 83 410 või 5347 5016. 

Tunniplaan ja registreerimine:

 

Keeleõppe tegevused on planeeritud 2023. aasta lõpuni. Ärikeele õpet rahastab Integratsiooni Sihtasutuse kaudu Rahandusministeerium.