Keelematkad. Kohtumine kogenud matkajaga (Narvas)

26.01.2022   17:30
Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)

2022. aasta esimeses pooles korraldab Narva eesti keele maja koostöös Alutaguse Matkaklubiga kolm keelematka Ida-Virumaal. Keelematka eripära on see, et lisaks matkamise rõõmule õpime matka jooksul ka eesti keelt.

Matkadel saadab meid matkajuht, kes tutvustab eesti keeles matkateel olevaid paiku ja kindlasti on vaja matka jooksul täita erinevaid keeleülesandeid. Matkale eelneb ka lühikohtumine veebi teel, mille jooksul vaatame üle matka jaoks olulise sõnavara, et hiljem oleks matkajuhti lihtsam mõista. Kui armastad liikuda värskes õhus, avastada koos toredate inimestega Eestimaa ilusaid ja huvitavaid paiku ning samal ajal õppida eesti keelt, siis pane end kirja!

  • Suhtlustase: B1+
  • Aeg: 26.01 kell 17.30-19.30.
  • Koht: Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)
  • Teema: Kohtumine kogenud matkajaga. Teemaks matkatarkused ja matkamuljed.
  • Registreerimine: https://forms.gle/b5DKUXcu3hYGJshy7

 

Terviseinfo. Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad kursuste ja ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest. Kursustel ja üritustel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed, kes esitavad vastava tõendi. Toimub COVID tõendi ja isikut tõendava dokumendi kontroll. Tõendi võib esitada nii paber- kui ka digikujul (nt telefonist). Siseruumides on kohustuslik kanda maski.

Lisainfo:

Narva eesti keele maja