KUNSTIJUTUD EESTI KUNSTIMUUSEUMIS (Tallinn)

27.01.2022   17:30
Kumu (Weizenbergi 34 / Valge 1), Tallinn

Eesti Kunstimuuseumi erinevates hoonetes toimuv kohtumiste sari on mõeldud kultuurihuvilistele eesti keele õppijaile, kes soovivad täiustada eesti keele oskust aktiivõppemeetodite abil, avastades samaaegselt kunstimaailma.

Kohtumiste raames tutvutakse näitustega, viiakse läbi temaatilisi vestlusi ning toetatakse eesti keele õppimist loominguliste ülesannete ja tegevuste abil.

Eesti keele õppijatele suunatud programmis avastame jaanuaris nõukogude lõpuperioodi kunsti ning põikame ka Kumu 90ndate püsinäitusele “Tulevik on tunni aja pärast”. 90ndate kunst pakub palju erinevaid teemasid ja meediumeid, mis varasemalt Eesti kunstnikele kättesaamatud olid. Üheskoos vaatleme maale, skulptuure ja ka videoid ning installatsioone. Arutleme kerkivate teemade ja küsimuste üle ning teeme näitusesaalides loovaid ülesandeid, mis toetavad nii keeleõpet kui ka kunsti märkamist.

  • Suhtlustase: B1+
  • Aeg: 27.01.2022 kell 17.30-19.00
  • Osalejate arv: 20 inimest
  • Koht: Kumu (Weizenbergi 34/Valge 1, Tallinn)

Kontaktisik/korraldaja: Pille Veisserik / pille.veisserik@integratsioon.ee

Registreerimine: https://forms.gle/UPEju5YqAdV5ApgXA

Terviseinfo. Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest.

Üritustel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed, kes esitavad vastava tõendi. Ürituste alguses toimub COVID tõendi ja isikut tõendava dokumendi kontroll.

Tõendi võib esitada nii paber- kui ka digikujul (nt telefonist). Üritusel on kohustuslik kanda maski.

Lisainfo:

Tallinna eesti keele maja