MaaeluLAAGER Saaremaal

13.06.2022   09:00 - 19.06.2022   20:00
Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)

Narva eesti keele maja maaelulaager Saaremaal täiskasvanud õppijatele, kelle suhtluskeel on B2 tasemel.

Laagrisse on oodatud õppijad, kes armastavad loodust ja maaelu, kes on uudishimulikud ja valmis kaasa lööma maaettevõjate töödes ja igapäevastes tegemistes. Oodatud on õppijad, kes on motiveeritud oma eesti keele suhtlusoskust arendama ning soovivad seda praktikas kinnistada aktiivses suhtluses eesti keelses keskkonnas.

Väljasõit on organiseeritud bussiga esmaspäeval kell 9.00 Narvast ning peatus on ka Tallinnas, samuti tagasisõit. Laagris osalemine on õppijatele tasuta ning sisaldab nii majutust kui toitlustust laagri ajal ja kogu õppeprogrammi.

  • Suhtlustase: B2+
  • Aeg: 13.-19.06 (start kell 9 Narvast)
  • Koht: Start Narva eesti keele majast (Linda 2, Narva)
  • Lisainfo: Monika Sooneste (monika.sooneste@integratsioon.ee)

 

NB! Registreerimine sündmustele toimub nüüd läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: integratsioon.ee/iseteenindus.

Sellele sündmusele saate end kirja panna siin: https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/10411

Laagris osalemiseks palume registreeruda iseteeninduses ning saata motivatsioonikiri aadressile monika.sooneste@integratsioon.ee. Motivatsioonikirjas kirjelda, miks sulle meeldib maal ja miks tahad minna laagrisse just Saaremaale

Registreerimise tähtaeg on 5.06 või kuni kohti jätkub.

Lisainfo:

Narva eesti keele maja