PRESIDENDI KANTSELEI ROOSIAED - väike ringkäik ühte põnevasse ja varjatud aeda! / grupp on täitunud

02.06.2022   17:30
A. Weizenbergi 37, Tallinn

Kutsume eesti keele õppijaid haruldasele ringkäigule presidendi aeda, et kuulata lugusid ajaloolise aia kujunemise loost ning miks ja kas üldse on seal kunagi tarbetaimi kasvatatud. Räägime rooside iseloomust, mesilindudest ning aedniku toimekast päevast. Koguneme kantseleimaja esisel vahtkonnaväljakul.

Üritusel osaleb fotograaf ja ürituse pildid on hiljem avalikult kasutamisel.

NB! Turvateenistus kontrollib sisenemisel kõigi registreerunute isikut ja esitada tuleb isikut tõendav dokument (pass või ID-Kaart). Ebakorrektsete registreerumisandmete või dokumendi puudumise korral väravas üritusele kahjuks ei pääse.

Presidendi kantselei päevakava ettenägematute muutuste korral tuleb valmis olla ürituse nihkumiseks 1h võrra või ka ära jäämiseks.

  • Suhtlustase: A2+
  • Aeg: 02.06 kell 17.30 (kogunemine kl 17.15)
  • Osalejate arv: 35
  • Koht: Vabariigi Presidendi Kantselei Roosiaed (A. Weizenbergi 37, Tallinn)

Kontaktisik/korraldaja: Mari Sieberk / mari.sieberk@yahoo.com

NB! Registreerimine sündmustele toimub nüüd läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: integratsioon.ee/iseteenindus.

Sellele sündmusele saate end kirja panna siin:
https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/10408?lang=et

Terviseinfo. Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest.

Lisainfo:

Tallinna eesti keele maja