Rahvusvahelise konverents „30 aastat lõimumist“

11.11.2021   09:00 - 12.11.2021   15:00
Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus (Viru Väljak 4, Tallinn)

Integratsiooni Sihtasutus korraldab 11.-12. novembril Tallinnas rahvusvahelise lõimumiskonverentsi „30 aastat lõimumist: kordaminekud, kasutamata võimalused ja väljakutsed“. Konverents toob kokku rahvusvaheliselt tunnustatud eksperte Soomest, Lätis, Leedust, Suurbritanniast, Saksamaalt, Austriast, Šveitsist ja Eestist. 

Kahe päeva jooksul on konverentsi kavas ettekanded ja arutelupaneelid, kus valdkonna eksperdid, teadlased, poliitikakujundajad ja kodanikuühiskonna organisatsioonide esindajad analüüsivad taasiseseisvunud Eesti ja teiste riikide viimase 30 aasta lõimumisprotsesse, võtavad kokku senised saavutused ja tagasilöögid ning arutlevad selle üle, mida tuleb veel teha sidusama ühiskonna loomiseks. Kokku võtab konverentsil sõna 15 esinejat.

Konverents toimub eesti keeles sünktoontõlkega inglise ja vene keelde. Sündmust on võimalik jälgida ka veebis. 

Konverentsil saab osaleda COVID tõendi esitamisel. Kohapeal on võimalik teha COVID kiirtest 11. novembril kell 08.30–10.30, mille eest tuleb igal testijal ise tasuda 10 eurot.

Konverentsi kõigi esinejate ja kavaga tutvuda ning registreeruda sündmusele saab konverentsi kodulehel https://integrationconference.ee/et. Samal lehel toimub ka konverentsi veebiülekanne.

Lisainfo:

Integratsiooni Sihtasutus