Tandemlaager O.Lutsu Paunvere lugude ainetel (väljasõit Tallinnast)

03.08.2021   08:00
Palamuse piirkond

Tere tulemast osa võtma keeleõppelaagrist Palamuse lähedal!  

Laager toimub eesti kultuuriloos olulise ja armastatud Oskar Lutsu „Kevade“ radadel Palamuse külje all ning kestab kolm päeva. Oodatud on nii eesti keelt emakeelena kui inglise keelt vabalt kõnelevad osalejad, kes kõik on valmis tandemina nii keelt õppima kui õpetama läbi toredate tegevuste ja lõbusa koosolemise.  Kavas on tutvuda Palamuse imelise ümbrusega, mängida põnevat maastikumängu, lüüa kaasa improteatris ning kõike seda läbi kirjanik Oskar Lutsu loodud Paunvere lugude. 

  • Koht: turismitalu Jõgevamaal 
  • Aeg: 3.-6. august 2021 
  • Nõutav suhtlustase: B1+ 
  • Osalejate arv: 38 

Registreerimine:https://docs.google.com/forms/d/1IdjmfdVlfYJ1dP1h6zjXCWtkXEeiVwlicccG1jD...

Kohapeal pakume ööbimist, kolm korda päevas toitlustust ning mitmekesist programmi. Organiseeritud on ka transport Tallinnast. Osalemine on tasuta. Kõik eesti keele maja üritused on mõeldud täiskasvanutele ning toimuvad eesti keeles. Tandemlaagris osalemiseks täitke allolev vorm ning lisage sellele eestikeelne motivatsioonikiri pikkusega vähemalt 100 sõna. Selle alusel toimub osalejate valimine laagrisse. 

Eelregistreerimine lõppeb 27. juunil. Anname teile teie valituks osutumisest teada 2. juuliks. Täpsema päevakava ja üksikasjad saadame tandemlaagris osalejatele juuli lõpus. 

NB! Arvestame sündmuse toimumise ja korralduse puhul igakülgselt Eestis kehtivate terviseohutuse piirangutega. Tagatud on desovahendite olemasolu ja bussis on kuni 50% täituvus. Enne bussi sisenemist palume esitada elektroonse või väljaprinditud tõendi vaktsineerimise või Covid-19 haiguse läbipõdemise kohta. Tõendi puudumisel on kohustuslik teha Covid-19 sülje-kiirtest, vahendid ja juhendamine on korraldaja poolt.

Lisainfo: Elo Zobel või Kadri Raigo (elo.zobel@integratsioon.eekadri.raigo@integratsioon.ee

Lisainfo:

Tallinna eesti keele maja