Narva eesti keele maja filmiakadeemia

Hea eesti keele ja filmikunstihuviline! Kas Sina tahaksid osaleda lühifilmis? Harjutada eesti keelt ja õppida näitlemist eesti keele maja filmiakadeemias? Nüüd on selleks võimalus: Narva eesti keele maja hakkab koostöös Viru Filmifondiga tegema lühifilmi „Valik“!

Tule Narva eesti keele maja filmiakadeemiasse!

Kohtume igal pühapäeval kahe kuu jooksul Narvas. Siin saad:

  • lihvida oma eesti keele oskust
  • uusi teadmisi filmikunstist
  • harjutada näitlemist ja eneseväljendust
  • uusi kontakte nii narvakate kui filmiprofessionaalide seast
  • parimatele filmikooli lõpetajatele rollid ehtsas eestikeelses mängufilmis „Valik“!

 

Tutvu filmikooli täpsema õppekavaga siin: 

Filmikooli kohtumised toimuvad 27. märtsist 29. maini igal pühapäeval kell 12-15 Narvas. Ühe sessiooni pikkus on 3 tundi. Filmikooli on oodatud täiskasvanud, kelle soovituslik eesti keele tase on vähemalt B1.

27. märts – Improteater Martin Junna
3. aprill – Stsenarist Leana Jalukse
10. aprill – Režissöör Eva Kübar
24. aprill – Kehaline liikumine ja karakterid Sandra Lange
8. mai – Emotsioonid Rauno Kaibiainen
15. mai – Hääl ja diktsioon Aita Vaher
22. mai – Ülesande sooritamine
29. mai - Kohtumine põneva persooniga ja lõpuaktus 

 

Osalemine

Kas tundub põnev? Filmikooli astumiseks täida palun ankeet hiljemalt 18. märtsiks 2022. Ankeet asub siin: https://forms.gle/Syzn5MS2qhdtjWHk7. Kohtade arv on piiratud!

NB! Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest.

Kooli lõpetajaid ootab kõiki tunnistus ning parimad 10 saavad rolli lühimängufilmis "Valik". Film valmib septembriks ja seda näidatakse erinevates Ida-Virumaa linnades. 

Lühifilm "Valik" räägib noorest piirivalvurist, kes peab valima armastuse ja seaduse vahel. Filmi aitavad üles võtta kohalikud filmitegijad, nagu Sofia Kostenkova ning Jelena Pazilina. Kõik filmi osatäitjad valitakse filmikooli õppurite seast. Narva eesti keele maja filmiakadeemias õpetatakse lisaks näitlemisele ka stsenaristikat ja produtseerimise köögipoolt. Meie filmikooli õppejõud on Eesti teatri- ja filmimaailmas end tõestanud professionaalid!

Tee oma valik, tule kooli ja Sinust võib saada filmistaar!